Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań. Właśnie z tej okazji dzieci z gr I ( 10 kwietnia),  gr II (12 kwietnia) i gr III (11 kwietnia), zaprosiły swoich rodziców na warsztaty wielkanocne, na których przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne. Na zajęciach przedszkolaki z przygotowanych różnorodnych materiałów plastycznych z pomocą Rodziców, wykonały piękne wielkanocne dekoracje: palmy wielkanocne, świąteczne koszyczki, pisanki, wesołe zajączki i kurczaczki. Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy.

« Startpoprzednia123Następnyostatnia »