Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu jest wielkim wydarzeniem. Podczas uroczystości najmłodsi mają okazję nie tylko opowiedzieć dziadkom jak są dla nich ważni, ale także zademonstrować swoje umiejętności. 5 lutego dzięki uprzejmości zarządu wielickiego kampusu i Pana Prezesa Rafała Gabrysia ta ważna dla dzieci i ich dziadków uroczystości, po raz pierwszy odbyła się na sali kinowej kampusu. "Imprezę" rozpoczęły starszaki polonezem, następnie Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz zimowy spektakl w którym, wystąpiły bałwanki, śnieżynki i "zimowe chochliki". Bardzo dziękujemy za umożliwienie dzieciom z naszego przedszkola zaprezentowania swoich umiejętności, na taki pięknej i dużej scenie, dostarczając wielu wzruszeń starszemu pokoleniu.

« Startpoprzednia1234Następnyostatnia »