"Na marchewki urodziny" tą oto piosenką znaną wszystkim przedszkolakom rozpoczęło się świętowanie, które stało się już naszą przedszkolną tradycją. 20 września dzieci z naszego przedszkola obchodziły Marchewkowy Dzień Przedszkolaka. Pani Marta i Pani Renatka przygotowały wiele atrakcji. Podczas konkursów dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat wartości odżywczych marchewki. Były śpiewy, tańce i zabawy - zbieranie marchewek z " marchewkowego pola", rozpoznawanie marchewki wśród innych warzyw z zawiązanymi oczami, quizy, degustacja soku marchewkowego, surowej marchewki, marchewkowego ciasta (które wszystkim bardzo smakowało) To był wyjątkowy i pracowity dzień w przedszkolu. Było wesoło, smacznie i marchewkowo. A jeśli ktoś jeszcze nie próbował marchewkowego ciasta, to…. baaaaaaaaardzo polecamy;)

« Startpoprzednia1234Następnyostatnia »