20 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, recytowały wierszyki oraz popisały się tańcem. Następnie wystąpiły dzieci z grupy II, które grały na instrumentach, śpiewały, deklamowały. Później dzieci z grupy III rozpoczęły występ tańcem, były wiersze i piosenki oraz wspaniały hawajski taniec, który zachwycił wszystkich. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

« Startpoprzednia12Następnyostatnia »