WARSZTATY ŚWIĄTECZNE GR. I
CHOINKA Z KLASĄ GR IV

12 grudnia dzieci z gr IV, poszły na rynek wielicki, aby ubrać choinkę we własnoręcznie przygotowane ozdoby przez dzieci z całego przedszkola.

MIKOŁAJKI

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość z daleka pojawił się zaraz po śniadaniu. Na jego wizytę dzieci czekały cały rok. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które specjalnie dla Niego przedstawiły. Ponieważ wszystkie przedszkolaki przez cały rok były grzeczne, dlatego Mikołaj obdarował każdego prezentem pełnym niespodzianek. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok :)

MEDIATEKA - BARBÓRKA

4 grudnia nasze przedszkolaki wybrały się do Wielickiej Mediateki na Barbórkę. Odbyło się tam spotkanie z górnikiem Karolem, Babcia Ula przeczytała dzieciom fragmenty "Solilandii", B. Kołodziej, następnie odbył się pokaz bajki "Dar Skarbnika", reż. R. Turło. Dzieci wzięły też udział w warsztatach plastycznych i malowaniu twarzy.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA GR. II

Uploaded wtorek, 03 lutego 2015