SPEKTAKL pt. " BAŚNIE PANA ANDERSENA "

17 stycznia dzieci z grupy III i IV obejrzały spektakl "Baśnie Pana Andersena" w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji. Przedstawienie " Baśnie Pana Andersena" to przygotowana z myślą o najmłodszych widzach sceniczna adaptacja kilku najbardziej znanych baśniowych opowieści wielkiego Hansa Christiana, który jako główny narrator wprowadził nas w niezwykłą podróż w świat wrażeń i osobistych przeżyć, opisywanych tak charakterystycznym dla niego i wyjątkowym językiem pełnym liryzmu, ciepła i sentymentalnego humoru.

PRZEGLĄD KOLĘD

13 stycznia 2017 roku odbył się IV Przegląd Kolęd i Pastorałek dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych, którego organizatorem było: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe HIPPO ART w Wieliczce, Stowarzyszenie Moje Krzyszkowice oraz Rada Osiedla Krzyszkowice. W Przeglądzie wzięły udział dzieci z gr IV, które zaprezentowały układ wokalno - taneczny do kolędy " Przybieżeli do Betlejem ".

SPOTKANIE WIGILIJNE I JASEŁKA GR. IV
WARSZTATY Z RODZICAMI GR IV

16 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci z gr. IV Przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały stroiki i ozdoby świąteczne. Zorganizowanie takich zajęć pozwoliło rodzicom i ich pociechom poznać różnorodne techniki plastyczne, odkryć skrywane talenty, poszerzyć własny warsztat pracy o nowe doświadczenia i pomysły. Dzięki cudownym rodzicom i naszym wychowankom jesteśmy już w entuzjastycznym nastroju bożonarodzeniowym ;-))

UBIERANIE CHOINKI NA RYNKU W WIELICZCE

W czwartkowe przedpołudnie 15 grudnia przedszkolaki z grupy III wybrały się na rynek w Wieliczce aby ubrać choinkę własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Ubieranie choinki to chyba jeden z najpiękniejszych zwyczajów świątecznych, który dzieciom dostarcza wiele radości i dobrej zabawy.

Uploaded wtorek, 04 czerwca 2013
    Uploaded sobota, 30 grudnia 2017