Tooltip
ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień Komisji Edukacji Narodowej święto wszystkich nauczycieli i pracowników administracyjnych naszego przedszkola, dzieci ze starszych grup wiekowych uczciły piosenkami i wierszykami. Pani Dyrektor wyraziła podziękowania za ciężką , odpowiedzialną pracę i zaangażowanie wszystkich nauczycieli i pracowników. 14. X. 2016 r. to także bardzo ważny dzień dla dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola. Dzieci zostały uroczyście przyjęte do społeczności przedszkolnej. Za pomocą " czarodziejskiego ołówka" Pani Dyrektor w obecności wszystkich zebranych pasowała każdego "nowego" przedszkolaka. Uroczystość ta uświetniona była krótkim programem artystycznym przygotowanym przez grupę dzieci 3 letnich. Po uroczystym złożeniu przysięgi i akcie pasowania przez Panią Dyrektor dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Tooltip
KONCERT MUZYKI POWAŻNEJ W MUZEUM ŻUP KRAKOWSKICH

W dniu 26 września starszaki odwiedziły Zamek Żupny w Wieliczce. Tym razem wysłuchały koncertu umuzykalniającego w wykonaniu artystów Filharmonii Krakowskiej. Dzieci dowiedziały się czym jest opera. Wysłuchały barwnych interpretacji utworów Beethovena i Straussa.

Tooltip
POCZYTAJ MI MAMO ...

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej, dlatego we wrześniu 2016 r. wspólnie z Rodzicami oraz z Ich aktywnym udziałem, rozpoczęliśmy akcję "Mamo, tato poczytaj mi bajeczkę", która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki i szanowania ich, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz budowaniu więzi między rodzicem i dzieckiem. Akcję zainaugurowały Mamy, dzieci z gr I i gr II, które jako pierwsze zgłosiły się na ochotnika do czytania. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały czytanych bajek. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców...

Tooltip
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2016 r.

Dnia 15 września br. nasze przedszkolaki wraz z rodzicami pożegnały lato podczas Święta Pieczonego Ziemniaka. Na ogrodzie przedszkolnym dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach integracyjnych, tańcach, grach i konkursach „Na najdłuższą skórkę z ziemniaka”, „W rzucie ziemniakiem”. Przy stolikach dzieci malowały i robiły z ziemniaków „Ziemniaczane stworki”. Dużą atrakcją był dmuchany zamek a puszczane bańki mydlane sprawiły wiele radości przedszkolakom.

Nie zabrakło również dzielnych Ojców, którzy wytrwale stojąc przy grillu wysmażyli dla uczestników zabawy wspaniałą kiełbaskę i pysznego pieczonego ziemniaka.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować tym z Państwa,

którzy tak czynnie włączyli się w organizację imprezy oraz tym którzy wspierają naszą codzienną pracę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni  za zaangażowanie, poświęcony czas  i wkład pracy dla naszej placówki i dzieci.

Tooltip
ZAKOŃCZENIE ROKU 2016

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas."

22 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli zaproszeni rodzice. :)

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded sobota, 01 lutego 2014
  Uploaded środa, 20 lutego 2013
  Uploaded niedziela, 09 listopada 2014
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
   


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.