Tooltip
OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

W dniu 21 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Eden z Wieliczki ze spektaklem pt: „Opowieść wigilijna”. Podczas przedstawienia dzieci poznały historię samotnego wujka Scrooge, który nikogo nie lubił, a najważniejsze były dla niego pieniądze. W noc wigilijną wujka odwiedziły duszki, dzięki którym zmienił on zdanie o ludziach i otaczającym go świecie. Stając się serdecznym i empatycznym człowiekiem, otwartym na potrzeby innych. Dzięki temu przedstawieniu nasi mali widzowie, zrozumieli, że nie pieniądze są w życiu najważniejsze ale rodzina i miłość.

Tooltip
JASEŁKA I SPOTKANIE WIGILIJNE GR 4

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się Spotkanie Wigilijne. Przedszkolaki z grupy IV zaprosiły swoich rodziców na jasełka i wspólne kolędowanie. Serdecznie i ciepło zgromadzonych gości powitała Pani Dyrektor Lucyna Skupio. Podczas przedstawienia nie brakowało momentów wzruszenia, uśmiechów na twarzach i łezki kręcącej się w oku. Nastrojowa scenografia, niecodzienne stroje przedszkolaków, ich wielkie zaangażowanie i rozbrzmiewające kolędy podkreślały klimat tamtej nocy. Rodzice byli zachwyceni a dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na małych artystów czekały słodkie niespodzianki.

Tooltip
WARSZTATY GR. III
Tooltip
ODWIEDZINY MIKOŁAJA

Wreszcie nadszedł dzień, na który nasze przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj. Kiedy Mikołaj zaczął wręczać prezenty na każdej buzi malował się szeroki uśmiech. Dzieci zaśpiewały przygotowane piosenki dla naszego tak ważnego gościa. Później oglądały prezenty i dzieliły się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi.

Tooltip
NASZA CHOINKA

W czwartkowe przedpołudnie 7 grudnia przedszkolaki z grupy IV wybrały się na rynek w Wieliczce aby ubrać choinkę własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Ubieranie choinki to chyba jeden z najpiękniejszych zwyczajów świątecznych, który dzieciom dostarcza wiele radości i dobrej zabawy.

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded niedziela, 14 października 2018
  Uploaded niedziela, 08 października 2017
  Uploaded sobota, 01 lutego 2014
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
   


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.