Tooltip
KONCERT UMUZYKALNIAJĄCY " POD NIEBEM PARYŻA"

W marcu nasze przedszkolaki z grupy III i IV wzięły udział w koncercie umuzykalniającym " Pod niebem Paryża" . Stolica Francji, Paryż, to miasto słynące ze swych zabytków, galerii malarstwa, ogrodów i parków, bulwarów – jedynych w swoim rodzaju szerokich, wysadzanych drzewami ulic i uroczych zakątków, gdzie można odpoczywać w sympatycznych kafejkach, ze stolikami obowiązkowo wystawionymi na chodnik. O tym mieście śpiewa się piosenki , w tym mieście rozbrzmiewają grywane na akordeonie wesołe walczyki. Artyści z filharmonii krakowskiej swoją audycją przekazali niezwykłą atmosferę muzyczną tego miejsca.
Wystąpili: Adrianna Bujak-Cyran – śpiew, Wojtek Marcinowski – skrzypce, Michał Szerszeń – akordeon, Emilia Bernacka – fortepian.

Tooltip
21 MARCA - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

We wtorek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od występu z tej okazji dzieci z grupy III, które zaprezentowały piosenki i układy taneczne. Następnie dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem rozwiązywały zagadki związane z tą porą roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Tooltip
CALINECZKA spektakl w Kampusie

Dnia 20.03 dzieci z naszego przedszkola, udały się do Kampusu Wielickiego na spektakl Katolickiego Teatru Edukacji pt " Calineczka". Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w świat tej małej dziewczynki. Calineczkę spotykały różne przygody, jednak cała historia jak na baśń przystało zakończyła się bardzo szczęśliwie. Przedstawienie wywoływało u dzieci uśmiech i zaciekawienie, a świat magii oczarował je na co najlepszym dowodem były ich spontaniczne reakcje i gromkie brawa :)

Tooltip
WARSZTATY W KAMPUSIE WIELICKIM 2017 r.

Dnia 20.03 br. dzieci z grupy III na zaproszenie nauczycielki Pani Moniki Parafiniuk - mamy Tosi, odwiedziły Kampus Wielicki. Z dużym zainteresowaniem przedszkolaki oglądały nowocześnie wyposażoną salę, w której starsi koledzy przygotowują się do zawodu kucharza. Dzieci miały okazję zaplanować przygotowanie kurczaka lub innej potrawy w nowoczesnym piecu. Obejrzały wiele innych urządzeń wykorzystywanych  podczas gotowania. "Gospodyni" przygotowała też słodki poczęstunek. Myślę, że po tej wizycie niejeden przedszkolak chciałby być już uczniem szkoły średniej.

Tooltip
KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY " Ruch to ważna sprawa ... "

Realizując tematykę programu edukacyjnego " KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY" 21 lutego dzieci z grupy III wzięły udział w zajęciach dotyczących zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zdrowego odżywiania. Podczas zajęć gimnastycznych dzieci ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową, wyczucie przestrzeni, doskonaliły sprawność posługiwania się piłką. Przedszkolaki z ogromną chęcią i zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania.

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded niedziela, 02 listopada 2014
  Uploaded niedziela, 17 listopada 2013
  Uploaded piątek, 14 listopada 2014
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded sobota, 30 grudnia 2017
  Uploaded sobota, 30 grudnia 2017
  Uploaded sobota, 30 grudnia 2017
   


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.