Tooltip
MALUCHY W GROCIE SOLNEJ

Nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się do Groty Solnej w Krakowie. Spędziły tam radosne chwile, bawiąc się w dużej „solnej piaskownicy”, budując solne zamki i trasy dla samochodów. Pobyt w tym ciekawym miejscu to nie była tylko fantastyczna zabawa ale także relaks zdrowtony.

Tooltip
WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W WIELICZCE

Pięcio i sześciolatki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce, do krainy, która nazywa się Solilandia.

Tooltip
WYCIECZKA DO ZALIPIA

27.03.2012r. dzieci z grupy II, III i IV uczestniczyły w wycieczce do Zalipia. Dzieci miały okazję zwiedzić Dom Malarek „Zalipianki” ich pracownię artystyczną. Pięknie zdobione ściany, meble motywami kwiatowymi wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki uczestniczyli również w warsztatach malarsko – artystycznych prowadzonych przez artystki z Zalipia. Własnoręcznie ozdabiały  jajka z drewna oraz wykonały palmy wielkanocne. Uczestnicy wycieczki poznali tradycje ludowe charakterystyczne dla regionu Zalipia. Dzieci pełne wrażeń artystycznych wróciły bardzo zmęczone do przedszkola.

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded sobota, 13 kwietnia 2019
  Uploaded poniedziałek, 21 listopada 2016
  Uploaded niedziela, 18 października 2015
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
  Uploaded niedziela, 02 czerwca 2019
   
« Startpoprzednia51525354Następnyostatnia »
Strona 54 z 54


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.