WIGILIA W PRZEDSZKOLU

21.12.2012r.

W naszym przedszkolu już od wielu lat kultywujemy tradycje bożonarodzeniowe. Dlatego dzisiejszego poranka wszystkie dzieci, nauczyciele oraz personel spotkali się na przedszkolnej Wigilii. Przygotowaniem spotkania wigilijnego zajęły się panie i dzieci z grupy IV. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w prowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe. Występy małych ale jakże utalentowanych aktorów przeplatane było kolędami, w śpiewanie których włączyli się wszyscy uczestnicy uroczystości. Szczególnie wzruszającą chwilą spotkania było dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń.

SPOTKANIE WIGILIJNE GR. IV

20.12.2012r.

SPOTKANIE WIGILIJNE MALUSZKI
NASZA CHOINKA W SOLNYM MIEŚCIE

13.12.2012r.

Dzisiejszego dnia, w ten przedświąteczny czas pani dyrektor Lucyna Skupio wraz z kilkoma paniami z personelu naszego przedszkola ubierały choinkę w dekoracje zrobione przez przedszkolaki. Można ją zobaczyć w patio Centrum Edukacyjno - rekreacyjnym w Solnym Mieście.

MUZYKA HISZPAŃSKA

Uploaded niedziela, 08 października 2017