MALUCHY W GROCIE SOLNEJ

Nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się do Groty Solnej w Krakowie. Spędziły tam radosne chwile, bawiąc się w dużej „solnej piaskownicy”, budując solne zamki i trasy dla samochodów. Pobyt w tym ciekawym miejscu to nie była tylko fantastyczna zabawa ale także relaks zdrowtony.

WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W WIELICZCE

Pięcio i sześciolatki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce, do krainy, która nazywa się Solilandia.

WYCIECZKA DO ZALIPIA

27.03.2012r. dzieci z grupy II, III i IV uczestniczyły w wycieczce do Zalipia. Dzieci miały okazję zwiedzić Dom Malarek „Zalipianki” ich pracownię artystyczną. Pięknie zdobione ściany, meble motywami kwiatowymi wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki uczestniczyli również w warsztatach malarsko – artystycznych prowadzonych przez artystki z Zalipia. Własnoręcznie ozdabiały  jajka z drewna oraz wykonały palmy wielkanocne. Uczestnicy wycieczki poznali tradycje ludowe charakterystyczne dla regionu Zalipia. Dzieci pełne wrażeń artystycznych wróciły bardzo zmęczone do przedszkola.

Uploaded niedziela, 27 listopada 2016
    Uploaded piątek, 05 października 2012