Tooltip
POKAZ TAŃCA PRZEDSZKOLAKÓW

2 czerwca 2012r. na sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr. 2 w Wieliczce odbył się pokaz tańca przedszkolaków.

Tooltip
DZIEŃ DZIECKA

29 maja w naszym przedszkolu od samego rana było bardzo wesoło. Świętowaliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku \" Dzień Dziecka\". Impreze poprowadzili profesjonaliści. Dzieci brały udział w różnego rodzaju konkurencjach sportowych oraz szalonych tańcach przy muzyce. Chętne przedszkolaki mogły pomalować sobie twarz i na chwilę zmienić się w  motyla bądź ukochaną postać z bajki.

Tooltip
DZIEŃ MAMY I TATY

25 maja 2012r odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Rodziców”. Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w przygotowanych specjalnie na to święto występach.

Tooltip
WYCIECZKA MALUSZKÓW DO IZBY LEŚNEJ W NIEPOŁOMICACH

Dzieci z grupy I wybrały się na wycieczkę do Izby Leśnej w Niepołomicach, która jest bazą edukacyjną Nadleśnictwa Niepołomice. Dzieci miały możliwość oglądania eksponatów fauny i flory zgromadzonych z terenu Puszczy Niepołomickiej oraz dowiedziały się o trudnej i odpowiedzialnej pracy leśników.

Tooltip
MALUCHY W GROCIE SOLNEJ

Nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się do Groty Solnej w Krakowie. Spędziły tam radosne chwile, bawiąc się w dużej „solnej piaskownicy”, budując solne zamki i trasy dla samochodów. Pobyt w tym ciekawym miejscu to nie była tylko fantastyczna zabawa ale także relaks zdrowtony.

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded niedziela, 24 listopada 2013
  Uploaded niedziela, 29 stycznia 2017
  Uploaded piątek, 21 grudnia 2012
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
  Uploaded poniedziałek, 16 października 2017
   
« Startpoprzednia414243Następnyostatnia »
Strona 42 z 43


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.