KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 12.01.2018 r. w Domu Ludowym w Krzyszkowicach - Wieliczka odbył się V Przedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek Miasta Gminy Wieliczka pod hasłem: „Śpiewajmy i grajmy Mu”. Do udziału w Przeglądzie zaprosili organizatorzy: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Hippo Art, Stowarzyszenie „Moje Krzyszkowice”. Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu uczestników z przedszkoli i oddziałów „O” przy Szkołach Podstawowych z Wieliczki i okolic, w sumie wzięło udział 17 przedszkoli.Talent wokalno-muzyczny wykonawców i wrażenia artystyczne oceniało jury.

Dziewczynki z gr. IV kolędą „ Śpij Jezusku, śpij” – „wyśpiewały” II miejsce.

Serdecznie Gratulujemy!!!

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

W dniu 21 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Eden z Wieliczki ze spektaklem pt: „Opowieść wigilijna”. Podczas przedstawienia dzieci poznały historię samotnego wujka Scrooge, który nikogo nie lubił, a najważniejsze były dla niego pieniądze. W noc wigilijną wujka odwiedziły duszki, dzięki którym zmienił on zdanie o ludziach i otaczającym go świecie. Stając się serdecznym i empatycznym człowiekiem, otwartym na potrzeby innych. Dzięki temu przedstawieniu nasi mali widzowie, zrozumieli, że nie pieniądze są w życiu najważniejsze ale rodzina i miłość.

JASEŁKA I SPOTKANIE WIGILIJNE GR 4

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się Spotkanie Wigilijne. Przedszkolaki z grupy IV zaprosiły swoich rodziców na jasełka i wspólne kolędowanie. Serdecznie i ciepło zgromadzonych gości powitała Pani Dyrektor Lucyna Skupio. Podczas przedstawienia nie brakowało momentów wzruszenia, uśmiechów na twarzach i łezki kręcącej się w oku. Nastrojowa scenografia, niecodzienne stroje przedszkolaków, ich wielkie zaangażowanie i rozbrzmiewające kolędy podkreślały klimat tamtej nocy. Rodzice byli zachwyceni a dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na małych artystów czekały słodkie niespodzianki.

WARSZTATY GR. III
ODWIEDZINY MIKOŁAJA

Wreszcie nadszedł dzień, na który nasze przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj. Kiedy Mikołaj zaczął wręczać prezenty na każdej buzi malował się szeroki uśmiech. Dzieci zaśpiewały przygotowane piosenki dla naszego tak ważnego gościa. Później oglądały prezenty i dzieliły się wrażeniami ze swoimi przyjaciółmi.

Uploaded sobota, 30 grudnia 2017
    Uploaded niedziela, 08 lipca 2018