Tooltip
BAJKOWE PORANKI Z BABCIĄ ULĄ

24 listopada dzieci z grupy IV udały się do wielickiej biblioteki na cykl spotkań " BAJKOWE PORANKI Z BABCIĄ ULĄ" Bajkowe Poranki to nie tylko bajka, ale również nauka. Dzieci dowiedziały się jak korzysta się z biblioteki i dlaczego tak ważne jest czytanie książek.

Tooltip
WARSZTATY FINANSOWY ELEMENTARZ

Fundacja Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba w ramach projektu „Finansowy elementarz”, przeprowadziła cykl warsztatów edukacyjnych. W trakcie spotkań w przedszkolach specjalny zespół wyjaśniają najmłodszym naturę pieniądza oraz zasady oszczędzania, które ułatwią im start w dorosłe życie, tak aby w przyszłości rozsądnie dysponowały swoimi wydatkami. Ponadto warsztaty promują postawę otwartości, charytatywności, aktywności i kreatywności. W takich warsztatach wzięły udział nasze starszaki.

 

Tooltip
WIZYTA W BIOTAMEDZIE GR II

W poniedziałek 20 listopada dzieci z grupy II odwiedziły pobliską przychodnię lekarską Centrum Medyczne Biotamed. Celem tej wizyty było przybliżenie dzieciom pracy lekarzy, oswojenie lęku związanego z wizytą u stomatologa, pediatry itp. Po przychodni oprowadzała grupę pani Urszula Surman. Pokazała nam gabinet zabiegowy, laryngologiczny, stomatologiczny. Przedszkolaki mogły usiąść na fotelu dentystycznym, zważyć lalkę, "zbadać" pacjenta, "pobrać krew". Rozmawiały o prowadzeniu zdrowego trybu życia, utrzymywaniu higieny jamy ustnej itp.

 

Tooltip
WYCIECZKA DO KRAKOWA GR II

W czwartek 16 listopada przedszkolaki z grupy II udały się w podróż na Krakowski Rynek w ramach realizowanej tematyki o Polsce. Dzieci podróżowały  pociągiem na Dworzec w Krakowie. Była to dla nich wielka atrakcja. Następnie udały się na Krakowski Rynek. Zwiedziły Sukiennice, wysłuchały Hejnału Mariackiego i obowiązkowo skosztowały krakowskiego precla.

Tooltip
11 LISTOPADA W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu 14 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas Polaków dzień. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości, śpiewały pieśni patriotyczne i tańczyły. Występy przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzone zostały gromkimi brawami. 
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded czwartek, 23 marca 2017
  Uploaded niedziela, 15 maja 2016
  Uploaded niedziela, 24 listopada 2013
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded poniedziałek, 23 kwietnia 2018
  Uploaded poniedziałek, 23 kwietnia 2018
  Uploaded poniedziałek, 23 kwietnia 2018
   


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.