Tooltip
WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI GR. II

17 października dzieci z grupy II odwiedziły wielicką bibliotekę. Przedszkolaki zapoznały się z pracą Pani bibliotekarki, dowiedziały się co trzeba zrobić aby móc wypożyczyć książkę. Po takiej wizycie na pewno wzrośnie liczba najmłodszych czytelników :)

Tooltip
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

16 października w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz Pasowanie na Przedszkolaka, w których wzięły udział przedszkolaki, nauczyciele i pracownicy obsługi. Grupa IV przygotowała przedstawienie. Starszaki piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Dzieci doceniły i podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Następnie maluszki pokazały swój program artystyczny. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pani Dyrektor dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego małego przedszkolaka ogromną kredką. Maluszki otrzymały pamiątkowy dyplom i upominek z niespodzianką i małym słodkim co nie co :)

Tooltip
WYCIECZKA DO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

Przedszkolaki z gr. II i gr. IV wyruszyły na spacer po Puszczy Niepołomickiej. Mali obserwatorzy przyrody podziwiali las w jesiennej szacie, zbierali skarby do kącików przyrody, a także oddychali świeżym, leśnym powietrzem :)

Tooltip
GRUPA IV

A tak korzystamy z jesiennej aury /po zdrowym śniadanku/ :)

Tooltip
SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE ŚNIADANIA gr. IV

Od najmłodszych lat powinno się rozwijać u dzieci nawyk prawidłowego odżywiania, dlatego też w naszym przedszkolu, przedszkolaki z grupy IV samodzielnie przygotowywały sobie śniadanie. Zanim przystąpiły do pracy, rozmawiały o tym, jak dbać o zdrowie. Dzieci dowiedziały się, co warto jeść, a co należy ograniczać. Starszaki pamiętały również o zachowaniu zasad higieny – myciu rąk i warzyw, a także o zasadach  bezpiecznego posługiwania się nożem. Dzieci komponowały ciekawe kanapki, wybierając swoje ulubione produkty, by potem z apetytem zjeść śniadanie. Samodzielne przygotowanie kanapek sprawiło naszym podopiecznym wiele radość :)

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded sobota, 05 grudnia 2015
  Uploaded wtorek, 15 maja 2018
  Uploaded wtorek, 01 października 2013
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded wtorek, 28 stycznia 2020
  Uploaded wtorek, 28 stycznia 2020
  Uploaded poniedziałek, 27 stycznia 2020
   


Wdrożenie serwisu high.pl. Valid XHTML and CSS.