ŚWIĘTO BABCI I DZIADZIUSIA

Na zewnątrz mroźnie, a w naszym przedszkolu ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do Kampusu wielickiego dla swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły "Jasełka". dzięki którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i każdy dziadek otrzymali, przygotowane przez przedszkolaki drobne upominki i słodki poczęstunek.

BAL NAD BALE :)

Jak co roku bal karnawałowy w naszym przedszkolu wywołał wiele emocji. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Czas przygotowań do balu mijał bardzo szybko, rodzice szykowali kreacje. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki i brały udział w wielu atrakcyjnych zabawach i konkursach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Po zabawie  w salach czekał na dzieci  słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu pozowali również do zdjęć .Wspólna zabawa sprawiła wiele radości naszym przedszkolakom.

Kolejny bal już za rok :)

KONCERT DZIECI ZE SZKOŁY MUZYCZNEJ

W grudniu gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów z wielickiej Szkoły Muzycznej. Nasi goście przyszli do nas z niespodzianką w postaci Świątecznego Koncertu Instrumentalnego. Dzięki kolędom wygrywanym pięknie na pianinie, skrzypcach, wiolonczeli, ksylofonie można było przeżyć magię zbliżających się Świąt. Przyjemność z goszczenia tych utalentowanych młodych artystów była tym większa, że jedna z dziewczynek – Zuzia to wychowanka naszego przedszkola.

MAŁY RATOWNIK

17 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty dla dzieci "MAŁY RATOWNIK", ponieważ wiemy jak ważne jest kształtowanie odpowiednich zachowań i postaw w sytuacji zagrożenia życia
i że powinno się rozpocząć ich naukę od najmłodszych lat. Przeprowadzone zostało szkolenie z pierwszej pomocy możliwej do zastosowania przez dzieci. Warsztaty zostały zaplanowane w taki sposób , aby były jednocześnie nauką i zabawą :)

ŁAMAŃCE JĘZYKOWE - KONKURS