KARNAWAŁ 2018

Jak co roku bal karnawałowy w naszym przedszkolu  wywołał wiele emocji. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Czas przygotowań do balu mijał bardzo szybko, rodzice szykowali stroje. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki i brały udział w wielu atrakcyjnych zabawach i konkursach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Po zabawie  w salach czekał na dzieci  słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu pozowali również do zdjęć .Wspólna zabawa sprawiła wiele radości naszym przedszkolakom.

Kolejny bal już za rok :)

JASEŁKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

26 stycznia udaliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce aby obejrzeć „  Jasełka”
w wykonaniu dzieci z oddziału „0’’. Nasze przedszkolaki mogły po raz kolejny przeżyć historię Maryi i Józefa. Uroku inscenizacji dodała piękna scenografia i pięknie zaśpiewane kolędy. Dzieci nagrodziły małych aktorów - gromkimi brawami :)

SOLILANDIA - wycieczka gr . IV

25 stycznia dzieci z gr IV, dzięki Panu Marcinowi Nawalany ( tatusiowi Piotrusia i Pawełka ) ,miały niezwykłą okazję odbyć podróż po krainie Solilandii i odkryć baśniowe tajemnice wielickich podziemi. Podczas podróży po solnych korytarzach, mali odkrywcy spotkali tajemniczego Skarbnika, rozwiązywali rozmaite zagadki oraz quiz, pobawili się w towarzystwie skrzata – Soliludka. Dzieci oglądnęły film w jedynym podziemnym kinie 5D „ Skąd się wzięła sól.” Na zakończenie mali odkrywcy uroczyście otrzymali Dyplomy i Odznaki Znawców i Przyjaciół Solilandii.

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za tą fascynującą wycieczkę.

UROCZYSTY DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018

Na zewnątrz biało i mroźnie, a w naszym przedszkolu ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i każdy dziadek otrzymali, przygotowane przez przedszkolaki drobne upominki i słodki poczęstunek.

"ŻYWA SZOPKA" GR. II I GR.III

18 stycznia dzieci z gr II i III udały się do Szczyrzyca aby „oglądnąć” ŻYWĄ SZOPKĘ. Limanowskie szopki zachwycają. Jak co roku, największym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród maluchów cieszyła się żywa szopka. Koza, barany, koń, osiołek, króliki i gęsi zamieszkały w klasztorze w szczyrzyckim klasztorze. Zwierzęta pochodzą z klasztornego gospodarstwa wspólnoty Cysterów.

Uploaded wtorek, 03 lutego 2015
    Uploaded sobota, 01 lutego 2014